Drakiáda u Floriána 2018

Více jak 30 dětí s rodiči i prarodiči si nenechalo ujít letošní Drakiádu na kopci pod kaplí sv. Floriána v Pelhřimově. Z počátku se zdálo, že ani slunce nevyleze, ani vítr nezafouká. Ovšem idylické podzimní počasí se vyklubalo právě v pravý čas....
Hlavní rubrika: Pelhřimov
Rubriky: Pelhřimov, Proběhlo
Termín konání kroužku: Drakiáda u Floriána v Pelhřimově 2018

Více jak 30 dětí s rodiči i prarodiči si nenechalo ujít letošní Drakiádu na kopci pod kaplí sv. Floriána v Pelhřimově. Z počátku se zdálo, že ani slunce nevyleze, ani vítr nezafouká. Ovšem idylické podzimní počasí se vyklubalo právě v pravý čas, kdy kopec nad městem začal ožívat dětmi, rodinami a létajícími draky. Na  překrásné podzimní obloze jsme tak mohli obdivovat nejen příjemně zářící teplé slunce, ale poměrně velké množství létajících draků nejrůznějších barev a tvarů.

Kromě létání draků se děti zapojili i do doprovodných soutěží – jako byl kroket, běh s bramborou, skákání v pytli a trefa na terč.

Se  sklánějícím se sluncem při západu jsme se pak zahřáli u společného ohně při opékání špekáčků a současně jsme vyhodnotili dovednostní soutěže  a „dračí disciplíny“. Ze čtyř ručně vyrobených draků jsme vybrali ten nejkrásnější v očích poroty a ocenili jsme také ty draky, kterým se podařilo vystoupat do pořádné výše a v ní se i určitou dobu udržet.

Aktuální akce

Letní tábor - Bude to cirkus Středisko Pelhřimov
Letní pobytový tábor Ararat 2019 Středisko Pelhřimov
Letní ministrantský tábor 2019 Středisko Pelhřimov
Pobytový víkend Ararat Středisko Pelhřimov
Výlet VIDA Brno Středisko Pelhřimov
Prázdninové deskohraní Středisko Pelhřimov
Promítání životopisného filmu Středisko Pelhřimov
Večerní úterní deskohraní Středisko Pelhřimov

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Pro více informací klikněte na den.

×