Sraz Ararat 2018

Společenství, workshopy, umění sebeobrany Krav Maga a to není zdaleka vše, co prožili účastníci již tradičního podzimního víkendu....
Hlavní rubrika: Pelhřimov
Rubriky: Pelhřimov, Proběhlo
Termín konání kroužku: 19. 10. 2018 - 21. 10. 2018 Pelhřimov

Na letošní Sraz Ararat, který se konal v Nové Cerekvi ve dnech 19.-21.10., přijelo 14 účastníků ve věku 11-16 let, kteří byli nebo ještě jsou pravidelnými účastníky letního tábora Ararat.

V pátek jsme zahájili program seznamovacími hrami, abychom si oživili jména a případně i poznali někoho nového. Po večeři jsme s dětmi vyrazili za dobrodružstvím do lesa a do ulic Nové Cerekve. Byli jsme rozděleny na dvě skupiny a hledali jsme svíčky soupeřů, u kterých jsme se museli podepsat. Po návratu jsme měli možnost druhé večeře, a ještě před společnou modlitbou a večerkou jsme si zahráli oblíbené hry na upíry, městečko Palermo nebo demonstrace, která se později stala nejoblíbenější hrou celého pobytu.

Sobotu jsme započali ranní rozcvičkou a poté i snídaní. Po snídani jsme šli ve skupinách křížovou cestu do Moravče, která byla zakončena pádem důvěry, který si děti mohli vyzkoušet. Po obědě jsme si zahráli hru „Chcete být milionářem?“ s otázkami, které si děti navzájem připravily.

Na našem víkendu nemohly chybět ani workshopy. Děti si mohly vyrobit masku ze sádrového obvazu nebo vyzkoušet bojové umění Krav-magy. Po večeři jsme za celý pobyt poděkovali společnou modlitbou v kostele.

V neděli jsme po snídani a rozcvičce hráli dětmi velmi oblíbenou hru „Co bys dělal, kdyby…?“ Také jsme se zúčastnili nedělní mše, po které následoval oběd a společný úklid fary.

Celou akci jsme zakončili společným posezením v altánku, kde se děti mohly vyjádřit k programu a navrhnout, co bychom mohli dělat příště, poděkovalo se vedoucím i kuchařkám a spokojeni jsme odjeli domů.

Myslím si, že se akce velmi vydařila, všichni jsme si ji užili a domů jsme odjížděli v dobré náladě.

Aktuální akce

Výlet do Českých Budějovic Středisko Pelhřimov
Letní tábor - Bude to cirkus Středisko Pelhřimov

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Pro více informací klikněte na den.

×