Sraz Ararat 2018

Společenství, workshopy, umění sebeobrany Krav Maga a to není zdaleka vše, co prožili účastníci již tradičního podzimního víkendu....
Hlavní rubrika: Pelhřimov
Rubriky: Pelhřimov, Proběhlo
Termín konání kroužku: 19. 10. 2018 - 21. 10. 2018 Pelhřimov

Na letošní Sraz Ararat, který se konal v Nové Cerekvi ve dnech 19.-21.10., přijelo 14 účastníků ve věku 11-16 let, kteří byli nebo ještě jsou pravidelnými účastníky letního tábora Ararat.

V pátek jsme zahájili program seznamovacími hrami, abychom si oživili jména a případně i poznali někoho nového. Po večeři jsme s dětmi vyrazili za dobrodružstvím do lesa a do ulic Nové Cerekve. Byli jsme rozděleny na dvě skupiny a hledali jsme svíčky soupeřů, u kterých jsme se museli podepsat. Po návratu jsme měli možnost druhé večeře, a ještě před společnou modlitbou a večerkou jsme si zahráli oblíbené hry na upíry, městečko Palermo nebo demonstrace, která se později stala nejoblíbenější hrou celého pobytu.

Sobotu jsme započali ranní rozcvičkou a poté i snídaní. Po snídani jsme šli ve skupinách křížovou cestu do Moravče, která byla zakončena pádem důvěry, který si děti mohli vyzkoušet. Po obědě jsme si zahráli hru „Chcete být milionářem?“ s otázkami, které si děti navzájem připravily.

Na našem víkendu nemohly chybět ani workshopy. Děti si mohly vyrobit masku ze sádrového obvazu nebo vyzkoušet bojové umění Krav-magy. Po večeři jsme za celý pobyt poděkovali společnou modlitbou v kostele.

V neděli jsme po snídani a rozcvičce hráli dětmi velmi oblíbenou hru „Co bys dělal, kdyby…?“ Také jsme se zúčastnili nedělní mše, po které následoval oběd a společný úklid fary.

Celou akci jsme zakončili společným posezením v altánku, kde se děti mohly vyjádřit k programu a navrhnout, co bychom mohli dělat příště, poděkovalo se vedoucím i kuchařkám a spokojeni jsme odjeli domů.

Myslím si, že se akce velmi vydařila, všichni jsme si ji užili a domů jsme odjížděli v dobré náladě.

Aktuální akce

Letní tábor - Bude to cirkus Středisko Pelhřimov
Letní pobytový tábor Ararat 2019 Středisko Pelhřimov
Farní tábor Středisko Pelhřimov
Letní ministrantský tábor 2019 Středisko Pelhřimov
Klíče od pevnosti Boyard Středisko Pelhřimov

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Pro více informací klikněte na den.

×