Tvoříme adventní věnce

Sešlo se nás kolem 20 malých i velkých zručných „pracovníků“, kteří se s velkým nadšením pustili do omotávání slaměných nebo polystyrenových korpusů, takže  za krátký čas ve svých rukou měli krásný věneček ze zelených větviček.
Hlavní rubrika: Pelhřimov
Rubriky: Pelhřimov, Proběhlo
Termín konání kroužku: 30. 11. 2018 Pelhřimov

V pátek 30. listopadu se v učebně střediska uskutečnilo setkání pro ty, kteří si chtěli vyrobit adventní věnec ve společenství druhých. Sešlo se nás kolem 20 malých i velkých zručných „pracovníků“, kteří se s velkým nadšením pustili do omotávání slaměných nebo polystyrenových korpusů, takže  za krátký čas ve svých rukou měli krásný věneček ze zelených větviček. Ten si pak každý mohl dozdobit nejrůznějšími stužkami a ozdobičkami v podobě hvězdiček, šišek, kuliček a jiných dalších drobných  ozdob, jejichž bohatou nabídku nám přivezla paní Jitka Havlová. Ta nám také byla po celý večer nápomocná svou radou a praktickou pomocí. Menší účastníci byli přizváni k výrobě vánočních svícínků. I oni se nenechali zahanbit a s velkým nadšením se pustili do tvoření. Tak pod jejich rukama vznikly krásné vánoční svícny, které budou zdobit nejeden vánoční stůl.

       Nejhezčí však bylo na společném tvoření naše milé společenství, v němž se nám báječně pracovalo. Nechyběla radost z toho, že si každý z nás, hned na první neděli adventní mohl rozsvítit svůj – vlastníma rukama vyrobený – adventní věnec.

Děkuji všem.

H. Pechová

Aktuální akce

Letní tábor - Bude to cirkus Středisko Pelhřimov
Letní pobytový tábor Ararat 2019 Středisko Pelhřimov
Letní ministrantský tábor 2019 Středisko Pelhřimov
Pobytový víkend Ararat Středisko Pelhřimov
Výlet VIDA Brno Středisko Pelhřimov
Prázdninové deskohraní Středisko Pelhřimov
Promítání životopisného filmu Středisko Pelhřimov
Večerní úterní deskohraní Středisko Pelhřimov

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Pro více informací klikněte na den.

×