Tvoříme adventní věnce

Sešlo se nás kolem 20 malých i velkých zručných „pracovníků“, kteří se s velkým nadšením pustili do omotávání slaměných nebo polystyrenových korpusů, takže  za krátký čas ve svých rukou měli krásný věneček ze zelených větviček.
Hlavní rubrika: Pelhřimov
Rubriky: Pelhřimov, Proběhlo
Termín konání kroužku: 30. 11. 2018 Pelhřimov

V pátek 30. listopadu se v učebně střediska uskutečnilo setkání pro ty, kteří si chtěli vyrobit adventní věnec ve společenství druhých. Sešlo se nás kolem 20 malých i velkých zručných „pracovníků“, kteří se s velkým nadšením pustili do omotávání slaměných nebo polystyrenových korpusů, takže  za krátký čas ve svých rukou měli krásný věneček ze zelených větviček. Ten si pak každý mohl dozdobit nejrůznějšími stužkami a ozdobičkami v podobě hvězdiček, šišek, kuliček a jiných dalších drobných  ozdob, jejichž bohatou nabídku nám přivezla paní Jitka Havlová. Ta nám také byla po celý večer nápomocná svou radou a praktickou pomocí. Menší účastníci byli přizváni k výrobě vánočních svícínků. I oni se nenechali zahanbit a s velkým nadšením se pustili do tvoření. Tak pod jejich rukama vznikly krásné vánoční svícny, které budou zdobit nejeden vánoční stůl.

       Nejhezčí však bylo na společném tvoření naše milé společenství, v němž se nám báječně pracovalo. Nechyběla radost z toho, že si každý z nás, hned na první neděli adventní mohl rozsvítit svůj – vlastníma rukama vyrobený – adventní věnec.

Děkuji všem.

H. Pechová

Aktuální akce

Výlet do Českých Budějovic Středisko Pelhřimov
Letní tábor - Bude to cirkus Středisko Pelhřimov

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Pro více informací klikněte na den.

×