Florbalový turnaj 2020 (Tábor)

Komu by ale voněla „bramborová medaile“? A tak jsme nakonec v dalších rozhodujících bitvách obsadili celkové krásné 3. místo.
Hlavní rubrika: Proběhlo
Rubriky: Proběhlo, Pelhřimov
Termín konání kroužku: 22. 2. 2020

Jedním z tradičních vrcholů zájmového kroužku florbalu bývá každoroční diecézní florbalový turnaj. Tentokrát se odehrál v nedalekém Táboře na jedné ze základních škol. Konal se opět ve 3 kategoriích.  Nejvíce obsazená byla kategorie 2. (6. – 9. třída ZŠ), v rámci které jsme nasadili dva týmy převážně z pravidelných účastníků kroužku.  Jak to všechno dopadlo?

Poprvé byla akce pojata jako jednodenní, a tak jsme se museli vypravit brzy ráno vlakem na místo „bitevní“ již v 5:30. Vzhledem k tomu, že jsme dorazili s předstihem, využili jsme již od 8:00 rána výhody: poznání prostředí tamější tělocvičny i povrchu, vzájemné sehrání a domlouvání taktiky proti soupeřům. Současně se o kousek dál hrnuly další a další hráči ze všech koutů jižních Čech, aby se registrovali. 

Krátce před začátkem zápasů se objevil rozepsaný soupis utkání, v něm jsme zjistili,  že je nás celkem 9 týmů v naší kategorii. Každý náš tým byl zařazen do jiné základní skupiny, snad proto, abychom se spolu neutkali. A mohl tedy začít pravý nefalšovaný florbalový boj. Zápolení probíhalo v pěkné sportovní atmosféře, kde nechyběly výhry, prohry, ani remízy. Ke zhlédnutí byly fair-play souboje, emoce hráčů i fanoušků. Turnaj probíhal ve dvou tělocvičnách, kde mezi sebou soupeřilo celkem 18 týmů. V poledne se obyčejně obědvá. Nicméně letos se hrálo „nonstop“ až do 15:00. O teplý oběd jsme však nepřišli, poněvadž všem hladovým musely stačit namazané housky a chléb. Kolem poledne byly dohrány souboje v základních skupinách a to již jsme věděli, že díky zvládnutým soubojům můžeme být nejhůř na 4. celkovém místě. Komu by ale voněla „bramborová medaile“? A tak jsme nakonec v dalších rozhodujících bitvách obsadili celkové krásné 3. místo. Naše „druhé želízko v ohni“ – druhý tým, který jsme nasadili, obsadilo 7. místo, nutno však podotknout, že se téměř,  po celou dobu, „prali“ s nataženým svalem jednoho našeho hráče.

Gratulujeme vítězům a děkujeme organizátorům za věnovaný čas.

Aktuální akce

Nebyly nalezeny žádné akce

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Pro více informací klikněte na den.

×