Pelhřimov

Zájmové kroužky ve středisku Pelhřimov probíhají v učebně na adrese: Děkanská 8, Pelhřimov. Sportovní kroužky v tělocvičně ZŠ, ul. Komenského 1465.

PŘIHLÁŠKY DO KROUŽKŮ:

Zde najdete uživatelský manuál k registraci i přihlášení.

Nabídka kroužků pro školní rok 2018/2019 je průběžně doplňována.

 

 

 

 

Kapela PM

Kapela PM
2. a 4. pátek v měsíci 16:00 - 18:00
Největší část kroužku je naplněna nácvikem písní na mši svatou, která následuje po kroužku. Zpíváme písně, které známe, ale učíme se i písně nové. Dále doprovázíme různé večery chval, Noci kostelů a podobné duchovní akce. Nyní hrajeme ve složení kytary, kláves, cajon a flétny, ale uvítáme i hráče na jiné hudební nástroje. Těšíme se i na nové zpěváky.

Pátky mladých (PM)

Pátky mladých (PM)
2. a 4. pátek v měsíci 18:00 - 20:30
Pravidelné setkávání v mladém křesťanském kolektivu. Během setkávání zažijeme společnou mši svatou doprovázenou rytmickou kapelou. Po ní následuje cyklus přednášek, promítání zajímavého filmu anebo společně připravený večer modlitby.

Náboženství

Náboženství
pondělí-čtvrtek
Kroužek náboženství rozvíjí a podporuje základní předpoklady křesťanského životního postoje a jednání.

Misijní klubko

Misijní klubko
3. pátek v měsíci 16:30 - 17:45, 1.sobota v měsíci
Misijní klubko dětí pomáhá svou modlitbou, službou, obětí a tvořivostí dětem v misiích a a přibližuje misijní činnost lidem ve farnosti.

Tvoření s pedigem

Tvoření s pedigem
středa 13:30 - 14:45
Seznámíme se se základním materiálem, základní technikou opletku a uzavírek. Budeme vytvářet jednoduché výrobky od zápichu, misek, tužkovníku až po košíček, či gonol.

Mladý turista - geocaching

Mladý turista - geocaching
poslední sobota a 2. pátek v měsíci
Výlety po okolí - pěšky, na kole, vlakem, autobusem - zpravidla poslední sobotu a druhý pátek v měsíci. Pro všechny, kteří mají zájem o přírodu, kulturní a historické památky a rádi chodí pěšky.Součástí jednotlivých výletů budou hry a seznámení s geocachingem - naučíme se lovit ukryté poklady v podobě kešek.  

Deskovky - klub deskových her

Deskovky - klub deskových her
1., 3. a 4. pátek v měsíci 14:00 - 16:00
Školu hoď za hlavu - je pátek - pojď si s námi zahrát deskovku. Pokud hledáš napětí, zábavu a bezva partu přijď k nám. Zahrajeme si klasické starší deskové hry, ale i ty nové s bezva grafikou a strategií. Nudit se určitě nebudeš....

Futsal

Futsal
pondělí 16:00 - 17:00
Futsal je halová obdoba fotbalu, kde hraje méně hráčů na menší herní ploše. Cílem tohoto sportovního kroužku je rozvíjet u dětí herní činnosti jednotlivce - vedení, ovládání, zpracování míče, dále předat základní vědomosti o tomto sportu, pravidla a taktiku.

Florbal

Florbal
čtvrtek 16:00 - 18:00
Cílem tohoto sportovního kroužku je naučit děti ovládat florbalovou hůl a práci s míčkem. Vysvětlíme si základní pravidla a zásady bezpečné hry. Společně budeme v jednotlivých setkáních rozvíjet pohybové, motorické a sportovní dovednosti prostřednictvím různých cvičení. Pokud bude příležitost, zúčastníme se i florbalového turnaje v regionu.

Kytara pro začátečníky

Kytara pro začátečníky
termíny podle individuální domluvy
Účastnicí se v kytarovém kroužku naučí základní akordy a rytmy. Vytvoří si předpoklady pro doprovázení písní ať lidových, obecných (trampských) nebo populárních (moderních). Po zvládnutí základních hraných rytmů a základních akordů přejdeme na složitější akordy typu baré a na doprovod písní tzv. vybrnkáváním. Nedílnou součástí bude nejen hra na kytaru, ale také společný doprovodný zpěv vybraných písní.   

Aktuální akce

Nebyly nalezeny žádné akce

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Pro více informací klikněte na den.

×