Na po(c)hodu 2020

První rok příměstského táboru Na po(c)hodu byl opravdu nabitý a vydařený. My jsme si ho s Vámi moc užili! :-)
Hlavní rubrika: Pacov
Rubriky: Pacov, Proběhlo, Pacov
Datum zveřejnění: 10. srpna 2020

20.7. 2020 jsme zahájili nový příměstský tábor Na po(c)hodu. Ráno jsme se sešli v hojném počtu v Domečku SVČ Síť v Pacově  Jako první aktivitu jsme zvolili různé seznamovací hry, abychom se všichni lépe poznali. Po této aktivitě jsme přistoupili k týmové výrobě lod'ky z předem daných materiálů. Hned bylo jasné, že se sešla skvělá parta, která spolupracuje a jde do všeho naplno! Po zhotovení loděk jsme zhodnotili jejich estetickou stránku. Poté jsme se přemístili k Pivovarskému rybníku, kde jsme vyzkoušeli funkčnost jednotlivých loděk. Po obědě jsme na umlěce hráli různé míčové hry. Naučili jsme se zde také kousek choreografie, ve které jsme pokračovali následující dny. Odpoledne jsme pokračovali ve vyrábění.

Druhý den jsme zahájili v Domečku nacvičováním choreografie. Následovala soutěž o nejvyšší věž ze špaget. Poté jsme se plni očekávání vydali na výlet na hrad Kámen, kde jsme zažili nevšední prohlídku se skvělou slečnou průvodkyní v dobovém kostýmu. Zpět do Pacova jsme se vydali pěšky dobrodružnou cestu, při které jsme se rozhodně nenudili. Pouštěli jsme loďky a hráli různé hry. Den jsme zakončili kreativně a to výrobou řetízků a náušnic z pryskyřice.

Třetí den ráno jsme odjeli autobusem do Smilových hor. Celý den utekl jako voda. Soutěžili jsme v týmech, hráli míčové hry a malovali na dřevo. Na posilněnou si každý udělal svačinku. A protože byl celý den slunečný, největší zábavou se stalo koupání v bazénu. Po příjezdu do Pacova jsme se odměnili zmrzlinou. V Domečku jsme pokračovali v nacvičování choreografie.

Čtvrtý den jsme pojali kreativně, ale zároveň také sportovně! Ráno jsme dokončili nádherné přívěsky a náušnice. A pak jsme docvičili naší choreografii. Před obědem jsme se odebrali na aktivity do parku. Naučili jsme se básničku, zahráli spoustu her a zasoutěžili si v týmech. Odpoledne jsme si náramně užili malováním na plátěné tašky. Po celý den nás provázela dobrá nálada.

Poslední den jsme jeli do Tábora, kde jsme si pořádně zaskákali v Jump aréně. Po dvou hodinách každému vyhládlo, a tak oběd v McDonald's přišel vhod. Po návratu do Pacova jsme odpoledne strávili klidněji. Hráli jsme hry, dali si skvělou zmrzku a zhodnotili celý týden, který proběhl bez nejmenších komplikací.

První rok příměstského táboru Na po(c)hodu byl opravdu nabitý a vydařený.

My jsme si ho s Vámi moc užili!

Budeme se těšit zase za rok.

Tak hlavně na pohodu:-)

 

Aktuální akce

Nebyly nalezeny žádné akce

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Pro více informací klikněte na den.

×