Poselství Vánoc 2020

Vánoce... doba naděje, radosti, lásky. Doba, kdy je dobré si připomínat, že i my můžeme udělat něco hezkého pro druhé.
Hlavní rubrika: Pacov
Rubriky: Pacov, Proběhlo, Akce ve spolupráci
Datum zveřejnění: 13. ledna 2021

Vánoce... doba naděje, radosti, lásky. Doba, kdy je dobré si připomínat, že i my můžeme udělat něco hezkého pro druhé. A právě touto myšlenkou je inspirován náš projekt „Poselství Vánoc“.

Pro nás všechny je adventní období čas, kdy se scházíme se svými nejbližšími,… ale kousek od našich domovů se často nachází lidé, pro něž období svátků často bývá spíše časem prázdnoty než radosti. I v letošním náročném roce jsme se pokusili přinést o trochu více radosti mezi seniory. Ve spolupráci se Základní školou Pacov a CMŠ Jonáš, jsme připravili sto osmdesát přání pro seniory DS - DD Pacov a DD Proseč u Pošné. V letošním roce jsme přáníčka nemohli předat osobně, přesto doufáme, že právě v tomto roce přinesla mnoho potěšení.

Změny nastaly i s vánočními stromky a s druhou částí projektu „Vánoční stromek pro všechny“. V letošním roce byl připraven pouze jeden vánoční stromek, a jak již název napovídá „pro všechny“. Každý, kdo měl chuť tvořit, vyrobit vánoční ozdobu, zpříjemnit si adventní období, anebo jen tak pro potěchu oka mohl přinést ozdobu na vánoční stromek na zámecké nádvoří. Na stromečku se tak objevilo mnoho krásných originálních ozdob a každý den se objevovaly ozdoby nové. Děkujeme městu Pacov za přípravu stromku a Vám všem za krásné, originální vánoční ozdoby!

Aktuální akce

Jeden dárek navíc Středisko Pacov

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Pro více informací klikněte na den.

×