Síť kemp 2020

Obracíme se na vás v zoufalé situaci, musíte nám pomoci!  Jumanji se ocitlo ve velkém nebezpečí! Vy  jediní  kletbu zlomíte!!
Hlavní rubrika: Pacov
Rubriky: Pacov, Proběhlo
Datum zveřejnění: 21. července 2020

Parta pašeráků přijela do Jumanji hledat jaguáří svatyni. Tam byl uložen  i klenot Jumanji, který celou zemi ochraňuje. Pašeráci však byli  klenotem posedlí a získali ho pro sebe. Tím přebrali moc nad všemi tvory Jumanji…. Tak na tuto klidnou zemi padla děsivá kletba! Musíte spojit vaše schopnosti a vrátit klenot do jaguárova oka, tím zlomíte kletbu.

Tak začala naše cesta na záchranu Jumanji…

Ještěže nám na pomoc přišli profesor Brouk, génius, který zná všechny odpovědi na otázky z přírody,  Bretany, sexy kočka, která ovládá bojový tanec,  doktro Chláďa, který nikdy nikde nezapomene svůj batoh plný potřebných věcí, a NPC.. vaši průvodci hrou.

A „play“ ke splnění levlů…

  1. LEVEL: „Error, error!“ …náhle zní, kdo bystrý je, ten zpozorní. Dvakrát „enter“ zmáčkni jen… a tvůj comp je zachráněn!První „level“ bylo nutné splnit ještě doma. A to se povedlo, všichni se totiž ocitli dne 30. černa v Nové Cerekvi… 
  2. LEVEL: Povodeň se na tě valí, strhá stromy, bortí skály!Obleč plavky, vem si krém, čeká tě tvůj vodní den!Luxusní počasí vybízelo k pořádné dávce vodních aktivit. Jízda po obr klouzačce  na kruzích, přenášení vody za pomoci mycí houby, balancování s kelímkem s vodou na hlavě a mnoho dalších aktivit nám zpříjemnilo poměrně vysoké letní teploty. Večer nechyběla letní diskotéka… samozřejmě s ručně vyrobenými míchanými nápoji.:-)  
  3. LEVEL: Najdi cestu, najdi vzkaz, co prapodivno značí zas……hledej něco, hledej klíč, co napoví ti víc. Vydat se s buzolou neznámo kam, není nic jednoduchého… o to těžší, když na vás spoléhá zbytek družstva… Kempíci se i s tímto úkolem skvěle vypořádali, nedaleko za městem nalezli šifrovací kolečka, které pomohly zbytku týmu. Ten zase v lese vynaložil fyzickou aktivitu při hledání zašifrované zprávy. Ta by ale bez klíče, byla zbytečná…sami by ji nikdy nerozluštili… a tak když se později spojily síly, daly hlavy dohromady, rozluštila se i tajemná šifra, která avizovala další úkol.
  4. LEVEL: Bouře hřímá nad pralesem, Jumanji se nese lesem… …chraň svůj tým a přežij den, možná dostaneš se ven. Poslední level….teď začínalo jít teprve do tuhého…. Přežít den se ještě jakž takž dalo,…i když dopolední teambuldingový program pro „kempíky“ nebyl vůbec jednoduchý! Ale to co nás čekalo večer, si moc z nás nedokázalo ani představit…. Jít za tmy, sám a ještě plnit úkoly… například sahat do lahve s červy a hledat zápalky, nebo za tmy skládat puzzle, nebylo pro nikoho jednoduché…. Ale všichni svůj úkol splnili a došli do cíle. Společně pak vrátili drahokam do jaguárova oka a tím zrušili kletbu!

Přátelé a kamarádi Jumanji. Děkujeme vám za perfektní tábor a především za záchranu Jumanji!

Budeme se těšit na další hru!

Aktuální akce

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Pro více informací klikněte na den.

×