Velikonoční výlet do VIDY a BRuNA

Vida, vida! Síť se někam vydala:-)
Hlavní rubrika: Pacov
Rubriky: Pacov, Proběhlo
Datum zveřejnění: 26. dubna 2019

Velikonoční prázdniny byly konečně tu a s nimi se přiblížil i náš výlet do Brna. Ráno jsme se sešli v 7.45 hod. u pacovské sokolovny  a s téměř 50ti člennou partou jsme vyrazili vstříc novému dobrodružství. A že bylo na co se těšit!

Před desátou hodinou jsme zaparkovali u brněnského výstaviště před zábavním vědeckým parkem VIDA. Zde jsme prohlédli, prozkoumali, vyzkoušeli a objevili více, jak 170 hravých exponátů, díky nimž jsme zjišťovali, jak funguje svět kolem nás. V Divadle vědy jsme zhlédli vědecko-zábavní show plnou výbuchů a pokusů.

Celé odpoledne jsme strávili v rodinném zábavním parku BRuNO familly  parku.

 RuNO family park je rodinné herní centrum, které nabízí přes 40 unikátních atrakcí na zemi, ve vzduchu, na vodě i v podzemí. Atrakce se nachází uvnitř i venku a jsou rozděleny i podle věku dětí. Myslím si, že ani jediná atrakce nezůstala bez našeho povšimnutí. Vyzkoušeli jsme tak například moře s lodičkami, autodrom, obrovský skákací polštář, desítek metrů podzemních tunelů či téměř čtyřicetimetrový tobogán.

 Měli jsme štěstí, neboť vzhledem ke krásnému slunečnému počasí se právě tento den otevíral venkovní areál, kde se nachází různé vodní gejzíry, fontánky nebo unikátní vodní říše sestavená z vodních kanálků, tůní a stavidel. Každý si tak mohl vytvářet své vlastní říčky a vodopády. Nebylo ani výjimkou úplné vykoupání některých účastníků výletu.

Ten správný adrenalin vyzkoušeli někteří při skoku do obřího polštáře.

Domu jsme přijeli ve večerních hodinách plni super zážitků!

Děkujeme všem, kdo se zúčastnil!

 

Aktuální akce

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Pro více informací klikněte na den.

×