Den dětí Pelhřimov 2022

Ubongo, krmení klauna a malování motivu na placku jsme si pro naše malé návštěvníky našeho stanoviště připravili. Nebylo vás vůbec málo, děkujeme za zapojení i za každý dětský úsměv.
Hlavní rubrika: Pelhřimov
Rubriky: Pelhřimov, Proběhlo
Termín konání kroužku: 1. 6. 2022

Už je to nějaký čas, kdy 1. červnový den je oslavou dětí. Při této příležitosti jsme se i my připojili aktivní účastí na velké akci v našem městě, kterou pořádalo Kulturní zařízení města Pelhřimov. Pro naše dětské návštěvníky jsme si připravili sportovně laděnou dráhu. Na ní si děti mohly vyzkoušet, jak velkou sílu mají, aby udržely míček mezi koleny, a přitom ještě snožmo skákaly. Poté stačilo jen už míčky „nakrmit“ našeho klauna.

Další aktivitou, která byla hojně navštěvována, bylo skládání dílků do obrazců – tzv. hra UBONGO. Zde si děti společně s rodiči vyzkoušely, jak moc rychlou mají prostorovou představivost.

Pro nejen „malé umělce“ jsme měli také tvořivou dílnu – vyrábění placek podle vlastního namalovaného motivu. Dílna byla však otevřena jen krátce, protože nám technika vypověděla službu. Ale ti, co přišli hned po zahájení si vlastnoručně udělané placky odnesly s velkou radostí.

Kulturní program na pódiu jsme obohatili krátkým vystoupením našeho nového tanečního kroužku pod vedením paní H. Novotné. Děvčatům děkujeme za odvahu takto veřejně vystoupit.

Děkujeme hlavním organizátorům za skvěle pestrý program i přípravu akce a všem těm, co nás na stanovišti našeho střediska navštívili a aktivně se zapojili.

Aktuální akce

Škola čar a kouzel Středisko Pelhřimov
Letní tábor Ararat 2022 Středisko Pelhřimov

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Pro více informací klikněte na den.

×