LT Škola čar a kouzel

Mladí učni na cestě k získání kouzelnického osvědčení museli překonat nejednu překážku.
Hlavní rubrika: Pelhřimov
Rubriky: Pelhřimov, Proběhlo
Termín konání kroužku: 14. 8. - 19. 8. 2022

Mladý kouzelník Mrcafous byl na začátku týdne vedením kouzelnické školy pověřen, aby vycvičil nové kouzelníky, a to i přes nedůvěru některých členů, kteří si mysleli, že to nemůže zvládnout.

Hned v pondělí si začínající kouzelníci museli vybojovat kouzelnické pláště. Prokázali odvahu, a proto jim byli na konci dne od Mrcafouse slavnostně předány.

Naučit se kouzelnické řemeslo, ale není žádná brnkačka, a tak učně hned následující den čekala další zkouška. Museli prokázat, že jsou hodni nosit a používat kouzelnické hůlky. Při těžkých zkouškách, možná až k překvapení některých členů vedení školy opět uspěli, a proto si vysloužili kouzelnickou hůlku.

Další den byl ve znamení získávání zkušeností ve světě lidí, kde jinde také zkušenosti nabrat než v lidmi přeplněné ZOO. Největší překvapení se ale odehrálo při návratu, kdy všechny pláště záhadně zmizeli a ani Mrcafous se večer neukázal.

Po nočním odpočinku se kouzelničtí učni dozvěděli ze zprávy, že Mrcafous je uvězněn a celý den, hledali stopy a vodítka k tomu, kde se nachází.

Poslední den ráno byl za pomocí nasbíraných indicií Mrcafous nalezen a osvobozen, a tak se všechno mohlo chystat na představení nejlepšího týmu před kouzelnickou porotou. Všichni učni ale prokázali takové odhodlání, odvahu a šikovnost, že se Mrcafous rozhodl před kouzelnickou porotu předvést všechny své učně, a díky tomu tak všichni, teď již plnohodnotní kouzelníci odcházeli s certifikátem ze Školy čar a kouzel.

Aktuální akce

Malý Ararat - letní tábor Středisko Pelhřimov
Farní tábor 2023 Středisko Pelhřimov
Velký Ararat - letní tábor Středisko Pelhřimov

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Pro více informací klikněte na den.

×