LT Z trosečníka námořníkem

Velkolepou plavbu postihlo ztroskotání na opuštěném ostrově. Dlouho očekávaná pomoc byla zajata místními domorodci. Ze spárů pirátů nás zachránila naše kreativita, fantazie a herecký talent.
Hlavní rubrika: Pelhřimov
Rubriky: Pelhřimov, Proběhlo
Termín konání kroužku: 8. 8. - 13. 8. 2021

Po nedělním příjezdu dětí se celá posádka výletní lodi vydala na velkolepou plavbu.

Hned úterního rána, ale naše loď ztroskotala, a tak jsme se museli vydat prozkoumat opuštěný ostrov a zajistit si zásoby jídla. Přes celou noc jsme signálním ohněm volali o pomoc, která dalšího dne přišla. Bohužel ihned byla zajata domorodci, pro které jsme museli splnit různé úkoly, jinak by snědli nás, i nebohého kapitána, který nás přijel zachránit. Vše se nám povedlo, a tak jsme znovu mohli vyrazit.

Dalšího dne nám ale došlo jídlo, takže jsme na celodenní výpravě hledali vše, co se dalo sníst. I tato nástraha se nám povedla překonat a plulo se dál. Naše smůla ale zdaleka neskončila, dalšího rána nás přepadli zlí piráti, jelikož jsme ale nic cenného neměli, zajali nás a donutili nás připravit jim na večer zábavu. Všichni se zapojili do večerního divadla a pirátům se velmi líbilo a díky tomu, jsme se mohli vydat na poslední úsek naší plavby, ten už se naštěstí obešel bez problému a my se tak vrátili do bezpečí domovského přístavu.

Děti prokázali statečnost, odhodlání, ale i týmového ducha, a to při všech aktivitách po celou dobu tábora, a to bylo v kombinaci s příznivým počasím základem vydařeného tábora.

V. Kölbl

Aktuální akce

Nebyly nalezeny žádné akce

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Pro více informací klikněte na den.

×