Víkendovka Misijního klubka 2019

Celoroční činnost zájmového kroužku Misijní  klubka jsme zakončili víkendovým pobytem. Nechyběla noční hra ani vodní hrátky, které nás příjemně osvěžily.
Hlavní rubrika: Pelhřimov
Rubriky: Pelhřimov, Proběhlo
Termín konání kroužku: 14. 6. 2019 - 16. 6. 2019

Celoroční činnost zájmového kroužku "Misijní klubko" jsme započali na podzim společným víkendovým pobytem. Ne jinak tomu bylo i na závěr školního roku. Základnou pro náš pobyt se stala opět fara v Nové Cerekvi.

První den po večeři jsme si zahráli několik her známých i neznámých. Poté jsme se přesunuli do kostela na modlitbu, při které jsme děkovali Bohu za vše, co nám dává Zpívali jsme chvály a vnímali vůni kadidla a kouř stoupající směrem ke kříži. Po duchovní aktivitě jsme si promítli začátek filmu, který byl po chvíli přerušen natočeným videem, v němž muž v hábitu vyzval děti k tomu, aby vyrazili do lesa hledat poklad. 

Sobotní ráno začalo rozcvičkou, modlitbou a snídaní. Dopoledne jsme zahájili kreativně, děti jsme rozdělily do skupinek, kde měly za úkol si namalovat vlajku, kterou během dopolední aktivity museli přesunout na svoje území. Po obědě následoval polední klid, abychom se připravili na náročné odpoledne. Začali jsme hrou na farním dvoře, kde si všichni pořádně zaběhali a sbírali diamanty, jež symbolizovaly modlitbu. Tu museli dopravit ke zbytku skupinky, aby byla modlitba vyslyšena, na cestě je však chytali nepřátelé křesťanů, kteří je o modlitbu často připravili. Když jsme se nasvačili a sebrali síly, vrhli jsme se na hry s vodou, abychom se trochu osvěžili a užili si ještě krásného počasí. Poté se děti přesunuli na večeři. Den jsme zakončili modlitbou se svíčkami a filmem, který jsme  v pátek rozkoukali.

Naše víkendovka skončila brzo ráno v neděli mší svatou a společným úklidem.

D. Novakovičová

Aktuální akce

Letní tábor JUMANJI Středisko Pelhřimov
Letní tábor: Olympijské hry Středisko Pelhřimov

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Pro více informací klikněte na den.

×