Zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi

Každý si mohl vyzkoušet rybaření, poznávání bylin, výrobu leknínů anebo lodiček, ale také zazpívat, zasportovat, vyzkoušet svou paměť, i namalovat své prázdninové plány, nebo vyrobit si vlastní placku a hledat poklad.
Hlavní rubrika: Pelhřimov
Rubriky: Pelhřimov, Proběhlo
Termín konání kroužku: 24. 6. 2022

     V pátek 24. června 2022 se uskutečnilo Zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi na faře v Nové Cerekvi. Tím jsme spolu s dětmi uzavřeli letošní školní rok. Akce se konala ve spolupráci s farností Pelhřimov. Byla naplánována trasa s názvem "Putování za poznáním". Díky deštivému počasí jsme však vše, co bylo naplánováno, museli narychlo změnit. Akce se uskutečnila tak pouze v areálu (v zahradě) fary. Jednotlivá stanoviště byla sice blízko sebe, ale nakonec to vůbec nevadilo. Spíše naopak, všichni byli vděčni, že se spolu mohli při plnění úkolů potkávat.  Zapojovali se s chutí nejen malí, ale i velcí. Každý si mohl vyzkoušet rybaření, poznávání bylin, výrobu leknínů anebo lodiček, ale také zazpívat, zasportovat, vyzkoušet svou paměť, i namalovat své prázdninové plány, nebo vyrobit si vlastní placku a hledat poklad. Každý si pak zasloužil odměnu. Na závěr jsme si opekli buřty, poseděli a popovídali u ohýnku.

     I přes rozmary počasí jsme byli všichni spokojeni a prožili jsme příjemné odpoledne. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kdo se zapojili do přípravy a zdárného průběhu tohoto odpoledne a ochotně věnovali svůj čas pro druhé.   

Aktuální akce

Nebyly nalezeny žádné akce

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Pro více informací klikněte na den.

×