Příměstský tábor 1

Hlavní rubrika: Veselí nad Lužnicí
Rubriky: Veselí nad Lužnicí, Proběhlo
Termín konání kroužku: 3. - 8. srpna 2020

Náš tábor začínal v dešti, ale na náladě dětí se to vůbec neodráželo. Některé se už znaly z loňska, tak se shledání neobešlo bez jásotu a objímání. Po seznamovací hře jsme vyrazili za prvním zážitkem, kterým byly pohádky a záhady v Pohádkové říši Fábula. Hledali jsme odpovědi do tajenky, lámali si hlavy s hlavolamy, zahráli si loutkové divadlo, obří šachy nebo Člověče, nezlob se. Kdo měl chuť se bát, zašel si před obědem do strašidlária. Mladším dětem stačila jenom donáška jídla z rukou vodníka nebo víly. Naštěstí přestalo pršet a zbylý čas jsme probloudili v bludišti či prostříleli na lukostřelbě.

Za dalším dobrodružstvím jsme vyrazili do Týna nad Vltavou. V muzeu jsme se seznámili s historií života kolem řeky Vltavy, i všeobecně z našeho kraje. Odvaha se testovala v tamním podzemí a kdo si nedával pozor, měl vodu v holínkách, zasekl se v uličce nebo měl plnou hlavu kamínků, písku nebo hlíny.

Každý den na nás čekalo něco jiného a každý den jsme se na sebe těšili víc a víc. Povídali jsme si ve stínu pod stromem zahrabaní v pískovišti, smáli se vtipům kamarádů nebo hledali schovaný poklad v parku u kostela v Dobré Vodě u Českých Budějovic.

Konec týdne a poslední den na táboře doprovázela hromadná objetí i nechuť odejít a také pokřik „naviděnou zase za rok!“

Aktuální akce

Nebyly nalezeny žádné akce

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Pro více informací klikněte na den.

×